Baltijas starptautiskais fotofestivāls Art Camp 2013 norisināsies no 9.augusta līdz 11.augustam Ventspilī, Latvija

Fotomākslas festivāla Art Camp 2013 organizators ir sabiedriskā organizācija «Art Camp». Festivāla mērķis ir fotomākslas popularizēšana, fotogrāfu prasmju līmeņa paaugstināšana un fotosavienības radīšana ērtai un produktīvai starptautiskai saskarsmei starp fotogrāfiem.

Fotomākslas festivāla iepriekšējo gadu rīkošanas pozitīvā pieredze ir piesaistījusi ne tikai Baltijas valstu fotogrāfu interesi, bet arī starptautiskās sabiedrības pārstāvju interesi. 2013.gadā ir  ieplānotas gan festivāla teritoriālo robežu paplašināšana gan jaunā un uzlabotā programma, kura ir sastādīta, ņemot vērā iepriekšējo pasākumu dalībnieku viedokli.

Plānotais dalībnieku skaits festivālā Art Camр 2013 – 600-800 cilvēku, kas ir divreiz vairāk, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

2013.gadā festivālā Art Camp 2013 oficiālā valoda būs angļu valoda. Rietumeiropas rīkotāju piesaistīšana ļauj festivālam ienākt jaunā starptautiskā līmenī. Festivāla laikā lekcijas un meistarklases pasniegs lektori ne tikai no Baltijas un Austrumeiropas valstīm, bet arī no Eiropas Savienības valstīm. Šajā sakarā, lekcijas notiks angļu un krievu valodās.

Ņemot vērā statistikas datus un iepriekšējo festivālu dalībnieku vēlmes, 2013.gadā programma tiks izveidota šādā veidā:

Lekcijas tiks sadalītas trīs daļās: pamata bloks, bloks profesionāļiem un bloks par make-up. Lekcijas un meistarklases vadīs fotogrāfi no Baltijas un Austrumeiropas valstīm. Blokā profesionāļiem ar savām lekcijām un meistarklasēm piedalīsies fotogrāfi un Eiropas Savienības valstīm.

Ņemot vērā paredzamo dalībnieku skaitu un pozitīvo pieredzi sadarbībā ar Ventspils varas un infrastruktūras pārstāvjiem, foto festivāla Art Camр 2013 teritorija būtiski paplašināsies. Par festivāla notikumu teritoriju kļūs trijstūris, kurš ietvers kempingu "Piejūras kempings", kultūras un izklaides centru "Jūras vārti" un Ventspils Augstskolas  tūristu viesnīcu.

Daļa mācību un visi izklaides pasākumi notiks kempinga "Piejūras kempings" teritorijā. Kempings atrodas vienādā attālumā no kultūras un izklaides centra"Jūras vārti" un viesnīcas (aptuveni 15 minūšu gājiena attālumā) un 250 metru attālumā no jūras. Kempinga 10 hektāru teritorijā atrodas 43 viesu nami (kuros jūs varēsiet rezervēt numuru dzīvošanai), segtie laukumi, koncertu skatuve, kafejnīca, bārbekjū zonas un citas vietas atpūtai un izklaidei. Kempinga teritorija tiks aprīkota ar telts laukumu un autostāvvietu. Vairāk informācijas par "Piejūras kempings", var atrast kempinga oficiālajā mājas lapā http://www.camping.ventspils.lv/ .

Kultūras un izklaides centrs "Jūras vārti" kalpos par vietu, kur notiks galvenās lekcijas. Centrā atrodas viena no labākajam skatuvēm Ventspilī, kas ir aprīkota ar modernu skaņas un gaismas aparatūru. Tur uzstājas teātra, operas un baleta kolektīvi, arī mūsdienu Latvijas un ārzemju grupas. Vairāk informācijas var atrast "Jūras vārti" oficiālajā mājas lapā http://www.jurasvarti.lv .

Ventspils Augstskolas tūristu viesnīca var uzņemt lielāko daļu no festivāla Art Camp 2013 dalībniekiem. Ventspils Augstskolas ēkā, kas atrodas blakus viesnīcas ēkai, ir aprīkotā ar projektoru, lielo ekrānu un skaņu sistēmu auditorija, kurā arī plānots rīkot dažas lekcijas un meistarklases. Ar īsu informāciju par viesnīcu var iepazīties Ventspils  informatīvajā mājas lapā http://www.visitventspils.com/en/things-to-do-in-ventspils/92/ .

Festivāla laikā, tas teritorijā notiks gadatirgus, ar apmēram 30 stendiem un tirdzniecības vietām ar plašu produktu izvēli fotogrāfiem un make-up māksliniekiem.

 

Uzmanību!

Festivāla Infocentrs visu trīs dienu laikā, izņemot sesdienu*, atrādīsies Teātra namā “Jūras vārti”.

*Sestdien 10.08.2013 līdz plkst. 16.00 festivāla Infocentrs atrādīsies "Piejūras kempings" Vasarnīcu ielā 56, Ventspilī teritorijā

 

Jau tagad jūs varat iegādāties biļetes uz Art Camp 2013.

Par 100 Ls jūs saņemsiet pilnu paketi, kas ietver: visu lekciju, meistarklašu un izklaides pasākumu apmeklējumu, vietu divām naktīm viesnīcas numurā, brokastis, pusdienas, vakariņas un kafijas pauzes festivāla laikā. .

Papildus mācību un izziņas daļai festivāla viesiem un dalībniekiem tiks piedāvāta plašā izklaides programma, kas sniegs lielisko atpūtas iespēju starp un pēc nodarbībām. ietvers: modes un bodi-art šovus, konkursus un spēles, grila organizēšanu un neformālo saziņu ar pasniedzējiem, muzikālo kolektīvu un DJ-ju uzstāšanos, diskotēku, arī plenērus, pastaigas pa Ventspils ielām un jūras pludmali.

Fotomākslas festivāls Art Camр 2013 – ir lielisks veids, savienot patīkamo ar derīgo. Jūs ne vien labi atpūtīsities un gūsiet jaunus draugus un paziņas, bet arī iegūsiet unikālas zināšanas, kas kalpos jums par spēcīgo radošo stimulatoru uz ilgu laiku. Pievienojāties Art Camр 2013, piedalāties festivāla Art Camр 2013 un esiet notikumu vidū.

span class=

Aleksandrs Ļapins

Fotogrāfs, žurnālists,  mākslas zinātnieks un kurators.

1980-ajos bija foto žurnālists aģentūrā «GP», desmit gadus strādāja par laikraksta «Večernie Vesti» («Vakara Ziņas») galveno redaktoru, dažus gadus vadīja preses foto aģentūru «PHL foto lenta». Pēc savas metodikas pasniedz fotomākslu skolā «PhotoCult». Metodika ir virzīta uz mākslinieka personības veidošanu, atbrīvošanos no stereotipiem un unikāla produkta radīšanu.

Uzrakstīja simtiem rakstu par fotogrāfiju. Izdevniecība «Art Book» publicēja albumu «Dirki» («Caurumi»). Viņam bija daudzas fotoizstādēs Ukrainā un ārzemēs. Šobrīd galvenokārt piedalās projektos kopā ar māksliniekiem. Foto projektu kurators «Jagalerijā», Web lapas  Foto.ua un žurnāla «Simvol» («Simbols») galvenais redaktors

Apvienības «Ukrainas fotogrāfijas alternatīva», kuras mērķis ir apvienot jaunos aktuālos fotogrāfus, viens no organizētājiem.

Lekcija «Daiļrade fotogrāfijā» 

 

 • Kā radītu, lai neatkārtotos. Kā kļūt un būt par mākslinieku. Kur iet un kāpēc.
 • Ar ko sākt? Ar sevi. Uzzini par šo cilvēku
 • Mākslinieka ceļš. Nogalināt sevi lai piedzimstu no jauna. Dzīvība starp Scilu un Haribdu
 • Tēlu domāšana un mākslas apziņa
 • Radošo spēju attīstība, spēja redzēt un just, domāt un ģenerēt

 

www.znyata.com/o-foto/ljapin

Anna Voitenko(Ukraina)


 

Anna Voitenko ir dzimusi Kijevā (Ukraina). Fotogrāfe no 2004.gada. Viņa koncentrē savu radošo spēku darbam ar dokumentāliem projektiem, kuri stāsta par cilvēku ikdienas dzīvi. Kopumā tika izveidoti vairāk nekā 20 šādu foto stāstu. Viens no lielākajiem projektiem ir veltīts tradicionālas tautas mākslas un amatniecības pētniecībai kā daļas no pasaules kultūras. Šo projektu rezultāts ir grāmata «Iza», publicētā 2008.gadā, kura stāsta par ciematu, kur cilvēki ir saglabājuši seno grozu aušanas mākslu.

2011.gadā, Anna strādāja pie dokumentālās filmas par dzīvi pasaules lielākā leprozorija slēgtajā vidē, kas atrodas Kairā, kā arī veidoja kristiešu kopienai veltītos foto stāstus, kura ir koncentrēta atkritumu pilsētā Ēģiptes galvaspilsētas teritorijā. It īpaši, pētīja koptu bērnu dzīvi.

Anna Voitenko arī strādā pie mākslas projektiem kopā ar māksliniekiem. Šo projektu izstādes «Tu ilūzija», «Nogalināt fotogrāfiju», «Šāvieni», «Anticiklons» un citi saņēma plašu publicitāti.

Annas foto stāsti ir publicēti National Geographic, La Letre moniter, ФОКУС, WEEKLY UA un citur.

Anna ieguva vairākus starptautiskus apbalvojumus, tostarp Grand Prix balvu «Labākais fotogrāfs 2009», Krievijas foto žurnālistikas attīstības fonda balvu, oficiālas prēmijas par 2008.gada programmu «All photos roads program»; 2007.gadā zviedru-ukraiņu foto projekta «Urbānistiskas struktūras» grantu ; 2006.gadā pirmo vietu žurnālistikas fotogrāfijas konkursā «Psihiatrija un cilvēka cieņa», 2010.gadā - NOOR, Nikon meistarklase par dokumentālo fotogrāfiju.

Anna Voitenko strādā ar Francijas aģentūru La Letre moniter un ar kanālu ICTV.

 

Tēma: «Foto stāsts. Globālas tēmas blakus»

Ļoti bieži fotogrāfi sūdzas par to, ka nav tēmu, par to ka viss ir nofotografēts ... Tomēr tā nav. Ļoti interesantas, spilgtas tēmas var atrast burtiski zem kājām. Mana lekcija ir par to, kā atrast tēmu un nofotografēt to tā, lai tā kļūstu interesantā, svarīgā un unikālā

Dmitrijs Mirošnikovs (Krievija, Maskava)

Krievijas mežonīgas dabas fotogrāfs, kas specializējas zemūdens fotogrāfijā. Konkursu «Travel Photographer of the Year», «Sony World Photography Awards», «Labākais fotograf»11» uzvarētājs, «Zelta Bruņurupucis» («Золотой Черепахи») finālists. Dmitrija Mirošnikova fotogrāfiju izstādes notika Krievijā, Lielbritānijā, Spānijā, Serbija, Ukraina. Projekta “Pasaule ar blogera acīm» dalībnieks.

Dzimis 1979.gadā Krievijā. Pabeidza MFTI, e.z.k. Strādā IT-jomā, pašlaik ir kompānijas iSimpleLab ģenerālais direktors. Nodarbojas ar daivingu no 2006 gada, ar zemūdens fotogrāfiju no 2008.gada. Veica vairāk par 400 niršanām dažādos pasaules valstīs: Dienvidāfrikā, Kosta-Rikā, Ekvadorā, Filipiņos, Indonēzijā, Ēģiptē, Maldivā.

Savā daiļradē savieno dokumentālo un mākslas fotogrāfiju, fotografējot projektu «Nereāla realitāte» parāda citu pasauli, paralēlo visumu, kurā atrodas mums blakus aiz ūdens līnijas.

Personīgā Web lapa: www.miroshnikov.me

Blogi: http://namgul.livejournal.com, www.facebook.com/namgul, http://500px.com/namgul

Lekcijas Tēma «Ievads zemūdens fotografēšana»

 • Ar ko fotografēt?
 • Kāda tehnika?
 • Kur fotografēt?
 • Kā fotografēt?

 «Mežonīgas dabas konkursa fotogrāfija»

 • Kā piedalīties, kā tiek vērtēts, kādas ir īpatnības

Iļja Borisovs (Latvija)

LIETIŠĶĀ DIGITĀLĀFOTOGRĀFIJA

CG Artist

Meistarklases programma:

 1. Ievads globālā Pipeline (angļu – pipeline, ražošanas procesa struktūra, fotogrāfam kā izpratne par mērķiem, uzdevumiem un mijiedarbības shēma)
 2. Reljefa un faktūras fotogrāfija, kā normālu kartes (normal mapping  - attēli, kas rada ilūziju par reljefa virsmas apjomu)
 3. Faktūras fotogrāfija (faktūras veidu tipi, nepieciešamo faktūras elementu sadale ar apgaismojuma, gaismas filtru, un citu līdzekļu palīdzību)
 4. Faktūras fotogrāfija 2, pēcapstrāde
 5. Aprīkojums, papildus piederumi, pašu gatavotas iekārtas
 6. Fotografēšana time-lapse! Fotogrāfija procesa demonstrācijai, paātrinātā, vai - lēnā.
 7. Spraites un organiska (caurspīdīgie un puscaurspīdīgie dabas un cilvēka veidotie elementi, informācija par fotogrāfijas procesu, izmantotas detaļas)
 8. HDR un ainas sagatavošana vizualizēšanai (kurss par to, kā fotografēt ainu vizualizēšanai, 3D māksliniekam)
 9. Dabas un lietišķā fotogrāfija Matt Painter (sagādes komplekta sagatavošana māksliniekiem, kuri orientējas Matt-painting)
 10. Lēcu kalibrēšana, kurss par dažādu fotografēšanas iekārtu tehnisko savietojamību 

Oļegs un Tamāra Patrejevi (Latvija)

Mīļākie virzieni – klasiskā ainava un foto medības. Vairakkārt uzvarēja konkursos, viņu darbi tika publicēti žurnālos «Krievijas foto» (Российское фото (Фотодело), «Autosports» (Авто Спорт) un citos. Meistarklasē ir gatavi dalīties ar dzīvas dabas fotografēšanas noslēpumiem un ilustrēt tos ar konkrētiem piemēriem.

Ar viņu darbiem var iepazīties šeit:

http://olegup.35photo.ru/

http://tomke.35photo.ru/

http://olegu.photodom.com

http://tomp.photodom.com

Fotografēšanai vēlams paņemt:

 • fotokameru
 • statīvu
 • filtrus

Meistarklases «Fotografēšana dabā» plāns

 1. Ekipējums
  • Kamera
  • Objektīvi
  • Filtri
  • Polarizācijas filtri
  • Neitrāli-pelēkais gaismas filtrs
  • Neitrāli pelēki gradientu filtri
  • Statīvs
  • Energobarošanas elementi
  • Blende
  • Slēdža distances vadība
  • Apģērbs, apavi
 2. Padomi fotografējot dabu
 3. PP organizācija
 • Skatienu virzošas līnijas
 • Sižets, noskaņojums, atmosfēra
 • Faktūra
 • Dabas parādības
 • Silueti
 • Atstarojumi
 • Asuma dziļums
 • Dzīvnieku fotografēšana

Svetlana Petrova (Krievija, Sanktpēterburga)

www.laerta.com

 • Hasselblad Masters 2010 semifinalist
 • Bronze award FEP 2011
 • Grand Prix komercfotogrāfijas starptautiskajā konkursā «Meistars-2009»,
 • Otrā, trešā vieta nominācijā «Daba» komercfotogrāfijas starptautiskajā konkursā «Meistars-2009»,
 • Speciālā balva «Par izpildes tehnikas pilnveidošanu» komercfotogrāfijas starptautiskajā konkursā «Meistars-2009»
 • Konkursa «The Best of Russia» («Krievijas labākie fotogrāfi») uzvarētāja nominācijā «Daba», 2009 gads.

Teorija (zirgu fotografēšana)

 • Ar ko fotografēt
 • Fotokameras uzstādījumi
 • Ko fotografēt
 • Sižeti no idejas uz papīra līdz to piepildīšanai fotogrāfijā
 • Drošības tehnika fotografējot dzīvniekus
 • Īpatnības strādājot ar zirgiem
 • Fotografēšanas punkts un rakursi
 • Eksterjera un portreta pareiza uzņemšana
 • Fotografēšana sacensībās un šovu programmās
 • Kā iziet no sarežģītām situācijām
 • Studijas gaismas izmantošana
 • Fotogrāfa komanda

 

Prakse: fotografēšana ausmā

Sergejs Mihalenko

Fotogrāfs. Konkursa Baltkrievijas preses foto organizators.Fotogrāfs. Konkursa Baltkrievijas preses foto organizators

www.znyatastudio.by

Reklāmas un fashion fotogrāfija – aizmirstiet par daiļradi, ber mācāties radīt!

1. Sagatavošana un organizācija uzņemšanai.

Koncepcija, budžets, fotografēšanas komandas veidošana, lokācijas izvēle.

2. Uzņemšanas komanda

Art-direktors, menedžeris, stilists, vizāžists, dizaineris – kas tie par cilvēkiem?

3. Uzņemšana Kurš ir galvenais uzņemšanas laukumā?

Fotogrāfa uzvedības psiholoģija.

4. Ko jāzina un jāprot komercijas fotogrāfam.

Irina Sališa

www.sfiriss.lv

 

Make Up Atelier Paris Rīgā pasniedzēja, fināla Mrs. Universe 2009 vizāžiste, jauno izpildītāju konkursa New Wave Jūrmalā vizāžiste, Riga Fashion Week vizāžiste, trīskārtēja Baltijas valstu fantāzijas meikapa ar body-art elementiem čempione.

Puzzle Body-art sesija

Radošā darbnīca kur katrs varēs pamēģināt savus spēkus body-art mākslā. Dalībnieki saņems otas un body-art krāsas, lai radītu tēlu foto sesijai.  

Zīmēšana uz ķermeņa, vīriešu un sieviešu figūras transformācija mākslas objektos. Par body-art tēmu var būt zīmējumi, fotogrāfijas, arhitektūra utt. Galvenais objekts - cilvēka ķermenis, bet saturs tiek atklāts, izmantojot neverbālo valodu, zīmējot uz ķermeņa noteiktas zīmēs, uzvelkot rotaslietas, pieņemot noteiktu pozu un žestu. (izmanto dekoratīvas kosmētikas pilno spektru)

Lolita Ugurjana-Tumiloviča

Stiliste, Baltkrievijas dizaineru savienibas locekle, studijas GRIMERKA.by vaditaja

 

Meistarklase  «”Trash”. Tuvplānā»

 

 1. «Vajadzīgs „trash” tēls!» - atšifrējam uzdevumu, veidojam komandu
 2. Kā radīt „trash” tēlu, nevis „trash” parodiju? Atdalām graudus no nezālēm vai Kāpēc nosmērēt modeli un saplest kleitu – tas vel nav „trash” tēls?
 3. Darbs komandā uzņemšanas laukumā: fotogrāfs, stilists, modelis – drošības tehnika
 4. Izvēlāmies modeli „trash” tēlam. Uz ko vērst uzmanību?
 5. Korekcijas makijāžas secība un tehnika
 6. Smoky-eyes makijāžas izpildes tehnika ņemot vērā „trash” tēla nianses 

Natālija Rivoņenko

starptautiskas klases meistare-modelētāja, stilists, vizāžists, imidža dizaineris, koloristikas treneris-tehnologs, vairāku starptautisku frizieru mākslas konkursu uzvarētāja, kvalifikācijas celšanas kursu pasniedzēja, Svetlanas Rižkovas moderno frizieru kluba biedre, Create in Riga projektu vadītāja.

Tēmas

«Krasu ietekme tēlu radīšanā»

 • kolorīts
 • krasu tēla režisūra
 •  tēlu krasu raksturojums
 • tēls un stils

«Tēla kompozīcija»

Romāns Kaboško un Evija Blagaja

Specefektu un grima skola “COLEX". Specefektu, kino un teatrāla grima speciālisti, Romāns un Evija piedalās klipu, filmu un bērnu pasaku filmēšanā. Rīko savus art šovus

http://www.facebook.com/pages/COLEX

Specefektu meistarklase.

Cilvēka pārveidošana, izmantojot grimu, dažādos briesmoņos, vilkačos, vampīros, pasaku personāžos utt., kā arī dažādu ievainojumu, citu ādas neparastu izmaiņu un pilnīgā izskata pārveidošana.

(darbam izmanto – PRO produktus, lateksu, gumozi, ģipsi, plastisko vasku, asinis utt., kā arī dekoratīvas kosmētikas pilnu spektru)

Elga Homicka

biznesa vadības maģistre, speciāliste reklāmas un PR jomā, imidža dizainere, personālais šoperis un stila konsultante, praktizējoša stiliste un vizāžiste televīzijai, kino, fotostudijām un modes namiem, publikāciju un fotosesiju autore modes žurnālos

Lekcijas tēma: «Modes dialektika: jaunas tendences fashion-industrijā to attīstībā»

Gunārs Binde

Pasaules lieluma fotogrāfs. Latvijas fotomākslas klasiķis. Viens no pirmajiem padomju pēc kara periodā erotiskas fotogrāfijas meistariemsāka filmēt 50 gadu beigās, iedvesmots ar itāļu neoreālisma filmām.

Cilvēks, kurš veltīja savu dzīvi cilvēku dvēselēm. Viņš burvis skatās acīs, bet redz sirdi. Katra fotogrāfija ir veselā dzīve. Viņš rada dramatisko, satriecošo. Viņā raksturā ir izteikties ne domājot par sekām. Tajā pašā laikā viņa fotogrāfijas ir klusas un tajos ir garīgā telpa.

Gunārs Binde – vairāk nekā 30 personālo izstāžu autors Polijā, Ungārijā, Čehijā, Vācijā, Norvēģijā, Krievijā, Lietuvā, Igaunijā, Dānijā, Bulgārijā, Gruzijā, Ukrainā; vairāk nekā 200 grupu izstāžu dalībnieks, 30 balvu ieguvējs (starp tiem 2 Grand Prix un 4 zelta medaļas). Gunāra Bindes fotogrāfijas glabājās Francijas, Dānijas, Latvijas un citu valstu muzejos, arī privātajās kolekcijās visā pasaulē

Lekcijas

«Kur beidzas erotika un sākas pornogrāfija»

«Konflikts mākslā»

Foto festivāla «Art Camp 2013»  dalībnieku reģistrācija un izmitināšana sāksies 9. augustā (piektdiena) plkst. 12:00 Teātra namā “Jūras vārti”.

Festivāla Infocentrs visu trīs dienu laikā, izņemot sesdienu*, atrādīsies Teātra namā “Jūras vārti”.  

*Sestdien 10.08.2013 līdz plkst. 16.00 festivāla Infocentrs atrādīsies "Piejūras kempings" Vasarnīcu ielā 56, Ventspilī teritorijā

Trīs dienu laikā ieplānotas 20 lekcijas un radošās tikšanās ar fotogrāfijas meistariem, arī meistarklases meikapā un body-art, konkursi un vakara atpūtas programma pie jūras.

Festivāla noslēgums svētdien plkst. 14:00.

 

 

Saraksts (PDF)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ģenerālie partneri

 

 

Atbalsta

portret.lv     

    

   

laptop.lv

Organizatoru kontakti (visiem jautājumiem)

Mob. (+371) 28292249 (Ilona, art-direktors)

Mob. (+371) 29468696 (Igors, direktors, atbildīgs par projekta realizāciju)

Mob. (+371) 26613515 (Nikolajs, attīstības direktors)

Mob. (+371) 29787716 (Olga, reģistrācijas un izmitināšanas jautājumiem) 

E-pasts: info@artcamp.lv

 

Mūsu kontakti Sankt-Pēterburgā

"Art & Vision Group"

Моb. +7-921-747-32-38 (Natālija)

Моb. +7-911-219-96-12 (Anton)

Моb. +7-921-097-97-90 (Jevgēnija)

Arī VKontakte

 

Mūsu kontakti Baltkrievijā

ZНЯТА

tālrunis: +375 44 776 13 32 (Sergej)

e-mail: latvija@znyata.com

 

fotocentrs "Остров"

tālrunis +375 293 89 06 89 (Aleksej)
Adrese un braukšanas shēma
http://fotolab.by/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=58

 

Mūsu kontakti Igaunijā

PositivePhoto OÜ
Narva mnt 7b, Tallinn, Estonia
pavel@positivephoto.eu
+372 555 66 660
+371 29 559 225


Akcija "Paņem sev ceļabiedru"

 Ja jūs braucat festivālu ar automašīnu un jums ir brīva vieta vai, ja jūs vēlaties pievienoties kādam, kas brauc ar automašīnu, tad piedalieties akcijā Art Camp Facebook lapā.

Fusion Bodypainting Festival (FBF)

Šogad savu stāstu sāk Baltijas Fusion Bodypainting Festival - viens no spilgtākajiem notikumiem body-art mākslā, vācot simtiem apmeklētāju, kas vēlas baudīt brīnišķīgu un apbrīnot dalībnieku spilgtus darbus.

Unikāls pasākums notiks Ventspilī (Latvija) no 09.-11. augustam, vienlaikus ar radošo nometni fotogrāfiem, grima māksliniekiem un stilistiem Art Camp 2013. Starp brīnišķīgām jūras un pilsētas ainavām - fons ir ideāli piemērots tik skaistai mākslas formai, kā body-art - pulcēsies mākslinieki no visas pasaules.

Fusion Bodypainting Festival (FBF), tiek plānots kā ikgadējs festivāls, kura programma tiks papildināta ar jauniem un jauniem virzieniem. Šogad festivāla ietvaros būs lekcijas, meistarklases, prezentācijas un galvenais notikums – body-art mākslinieku konkurss, kas notiks 10.augustā.

Fusion Bodypainting Festival galvenā koordinatora lomā ir slavenā Latvijas grima māksliniece Irīna Sališa.

Ja jūs varētu izvēlēties, par kuru būtni no mūsu dzīvojamās vides jūs kļūtu? Planējošs putns, indīgā sēne, salds deserts, graciozs dzīvnieks, slāpekļa kokteilis, ātra automašīna? .. Mēs izvēlējamies tēmu "Dzīvojamā vide", un piedāvājam meistariem festivāla laikā fantazēt, pielāgojot savu radošo darbu uz vidi ap mums.

Tā kā Fusion Bodypainting festivāls notiek kopā ar radošo nometni fotogrāfiem un stilistiem Art Camp 2013, katram dalībniekam ir lieliskā iespēja sarīkot savu darbu  foto sesiju.

 

Lai uzdotu jautājumu, kā arī lai nosūtītu pieteikumu dalībai festivālā Fusion Bodypainting Festival lūdzam rakstīt uz e-pastu imuarti.studio@gmail.com